Grojimo Kalnų krikštolo taurėmis seansai Čikagoje

 • Čikagos AIDAS -> Mūsų pasaulis -> Vakaras pas Romą

   

  Keistai atrodė gatvelė Lemonte prie kosmetologės Romos Sidabrienės namo – sutartą pavakarės valandą čia rikiavosi automobiliai, o į ant kalnelio esančius namus traukė būriai moterų, nešinų jogos kilimėliais ir indais su maistu – bus merginų vakarėlis, sakė Roma. Duota ir keletas nurodymų – nevėluoti bei atsinešti sveiko maisto, o visus kitus rūpesčius prisiėmė vakaro šeimininkė.

  Taip kartais patenki į neįtikėtinai įspūdingus susitikimus.

  Viskas atrodė, tarsi tėvai išvažiavo ir paliko ,,laisvą plotą“: atėję viešnios kūrėsi kiekviena su savo kilimėliu ant grindų kur patogiau, o akį traukė neįprasti apšviesti indai, pagaminti iš kalnų krištolo, kaip sakė jų savininkė Helena Kazakevičienė.

  Gydomasis grojimas kalnų krištolo taurėmis kai kam girdėtas ir iš Lietuvos laikų ir siejamas su kaunietės bioenergetikės, vibracinės medicinos pradininkės Lietuvoje Genutės Česnulevičienės vardu.

  Helena Kazakevičienė sakė, ji pati Kaune prieš aštuonerius metus lankė šiuos seansus, susižavėjo grojimu taurėmis, o prieš išvykdama į JAV nuėjo pas Genutę Česnulevičienę, ir ši pasakė: ,,Grosi, bet ne dabar“. Atvykusi į Čikagą, Helena nenustojo domėtis, susirado mokytoją, ir grojimo seansus rengia jau pati.

  Kalnų krištolo taurių vibracija

  Kaip paaiškinama interneto puslapyje hai.lt, krištolinių taurių garsas yra vibracinės medicinos forma, juk pasaulyje viskas skleidžia vibracijas su skirtingais rezonansiniais dažniais. Kai kūnas yra sveikas, kiekviena ląstelė, kiekvienas organas sukuria vibraciją, kuri yra harmonijoje su supančia gamta. Vibracinės medicinos metodai pagrįsti elektromagnetinio lauko arba vibracijų atkūrimu, kai jie yra pažeisti ar sutrikdyti.

  Krištolas nuo senų laikų siejamas su misticizmu – juk iš jo pagaminti aiškiaregių rutuliai, parodantys ateitį, ar Indianos Jones ieškomos kaukolės. Kalnų krištolas skleidžia viso spalvinio spektro vibracijas, jo skleidžiamos bangos tokios pačios kaip ir žmogiškosios, teigiama agiesha.blogas.lt. Jis veikia visus energetinius kūno centrus (čakras), pripildydamas juos energijos ir subalansuodamas visą apykaitą. Todėl žmogus jaučiasi energingesnis ir harmoningesnis, šalčmiriams netgi mažiau šąla rankos ir kojos.

  Kalnų krištolas išgrynina ir apvalo mintis, padeda susikoncentruoti, susikaupti, nuskaidrina jausmus, suteikia aiškumo, vidinio žinojimo, stiprina intuiciją bei tobulėjimą ir skatina komunikabilumą. Kartu su tuo ateina ir ramybė, savo individualumo supratimas, tad ir savivertė bei dvasinė pusiausvyra.

  Helena Kazakevičienė iš karto įspėjo, kad kiekvieną taurių garsas veikia kitaip. Pati pajutusi krištolinių taurių galią, Helena sakė, jog seansas labai ramina, vibracijos subalansuoja smegenų veiklą, nervų sistemą, eterinius laukus, čakras, pašalinama įtampa. Alternatyvios medicinos specialistai žino, kad liga neatsiranda iš karto, pradžioje susidaro energijos tekėjimo blokas, organas nustoja vibruoti įprastu sveikam kūnui dažniu ir, jeigu nieko nedaroma, organas suserga. Būtent krištolo taurių vibracija pašalina tokius energetinius blokus, subalansuoja išsiderinusius organus ląstelės lygmenyje.

  Vakaro metu dalyvavusi ir gydytoja iš Kijevo Tatyana Smirnova, dabar Čikagoje atliekanti viso organizmo tyrimą aparatu ,,Sensitiv“, patvirtino, kad kiekvienas patologinis procesas, vykstantis mūsų organizme, kiekvienas ligos sužadintojas, kiekvienas nukrypimas nuo normos turi griežtai apibrėžtas energijos bangų charakteristikas.

  Helena sako, jog, grojant taurėmis, žmonės įvairiai jaučiasi: vieni atsipalaiduoja, kitiems pradeda skaudėti galvą ar kurį nors organą, krečia šaltis ar darosi karšta – kiek giliai taurių vibracijos prasismelks į kūną, priklauso nuo to, kaip žmogus subalansuotas. Moteris kiekvieno seanso metu stebi auditoriją ir pagal ją parenka garsų intensyvumą. Nors pas Romą Sidabrienę susirinko vien moteriška draugija, Helena patikina, kad taurių grojimo seansuose gali dalyvauti visi, ir vyrai, ir vaikai, net būsimosios mamos.

  Didelės septynios taurės balansuoja čakras, pasakoja Helena, grojanti iš viso dvylika taurių. Seansas trunka apie valandą, grojama du kartus su pertrauka.

  Beje, didelės paslapties čia nėra – kam įdomu, galite paskambinti Helenai Kazakevičienei tel. 773 316 3005 ir susitarti dėl dalyvavimo jos rengiamame grojimo taurėmis seanse, o daugiau pasidomėti atsiverskit interneto puslapį www.progressivecaresolutions.net. Logika paprasta – jeigu galima užbėgti ligai už akių, tai tik neišmintingas to nepadarys.

  Kas yra laimė?

  ,,Išsirinkite sau vakaro draugę ir suriškite jai rankas, o pati užsikimškite ausis“, - Roma intriguojančiai pradėjo ir antrąją vakaro dalį. Buvo užgesintos šviesos, viena kambario dalis uždangomis atitverta taip, kad būtų visiškai tamsu. Reikėjo nueiti su savo pora prie stalo, susirasti vietą ir atsisėsti. Pabandykite kada, kad sužinotumėte, koks jausmas.

  Beje, dar vakaro pradžioje visos dalyvės ant lapelio parašė vieną žodį, kuris joms reiškia laimę. Susėdę prie stalo, absoliučioje tamsoje jos pristatė tą žodį ir paaiškino, kodėl būtent jį pasirinko. Vienoms tai buvo sveikata, kitoms – šeima, trečioms – harmonija, ramybė ir pan.

  Susitikimo šeimininkė Roma sakė norėjusi parodyti, kad būti sveiku – tai tikra laimė, kai matai, girdi ir gali laisvai judėti.

  Kodėl mes nelaimingi?

  Dvasinės paramos ir psichologų draugijos narė Rasa Cicėnienė sakė, kad nemokėjimas bendrauti ir išklausyti mums dažnai trukdo būti laimingais. Mes vienas po kito kalbam, bet negirdim, ką pašnekovas sako. Mes greičiau galvojam, ką turim atsakyti, pradedam jausti, kokia mūsų nuomonė ir kokį patarimą duoti, ar mes už, ar mes prieš, ir tai atima daug kito žmogaus pažinimo galimybės.

  Dažnai mus valdo daug didelių pretenzijų ir įsitikinimų, kurių sistema yra labai gili, einanti iš pasąmonės, ir vienas iš iškreiptų įsitikinimų, kad jeigu kitas dėl manęs pasikeistų, tai aš būčiau laimingas, man viskas pagerėtų.

  Mūsų manymu, vienas iš geriausių būdų pakeisti kitą žmogų – priversti jį jaustis blogai. Mes gėdijame jį aptardami, ką jis sako ir daro, koks jis yra. Gėdos ir kritiškumo jausmas giliai įaugęs mumyse, ir kritiškumo lygis priklauso nuo mūsų nesaugumo jausmo: kuo labiau nesaugesni, tuo labiau kritiškesni kitų atžvilgiu.

  Profesionali psichologė Rasa Cicėnienė sakė, kad laimė – tarsi galvos skausmas: kai skauda, mes pastebime ir skundžiamės, o kai praeina, nepastebime ir priimame kaip normą.

  Tad gal vertėtų ne tik skųstis galvos skausmu, bet ir pasidalinti džiaugsmu, kad jos neskauda, pasidalinti jaučiamu pasitenkinimu, džiaugtis gyvenimu, veikimu, kiekviena akimirka, nes laimė - užkrečiama.

  Vilma Kava
  vilma@aidas.us


  Čikagos AIDAS

   

1 comment
 • Ovidija Jukonis likes this
 • Ovidija Jukonis
  Ovidija Jukonis Man patiko pastebejimas, "nemokėjimas bendrauti ir išklausyti mums dažnai trukdo būti laimingais. Mes vienas po kito kalbam, bet negirdim, ką pašnekovas sako."
  Tad pasistenkime pirma suprasi, tik paskui vertinti, kritikuoti ar daryti isvadas.
  July 21, 2011