Žmonės pataria

 • ŽMONĖS PATARIA

   

  Actas ir druska išvijo skausmą

  Mano mama su dideliu vargu tevaikščiojo po kambarį – taip skaudėjo kelių sąnariai. Vasarnamio kaimynė davė jai tokį receptą: į pusę litro mineralinio vandens įpilti 2 valgomuosius šaukštus druskos (geriau jūros) ir 1 valgomąjį šaukštą acto esencijos, išmaišyti.

  Daryti kompresus – atsipilti reikiamą kiekį gauto tirpalo, gerai pašildyti, jame sumirkyti dvi linines skareles ir jomis apsukti kelius, uždėti celofano, aprišti šiltai. Laikyti ne daugiau kaip 45 min., kad nenudegintų odą.

  Patartina kompresus dėti prieš miegą. Gydymosi kursas –  mažiausiai 20 procedūrų.

   

  Nina Sotnikova, Voronežas

   

  Nuo venų išsiplėtimo

  Mamos kojų venos buvo labai išsiplėtusios. Stiklinėje šilto vandens ištirpdžiau 2 arbatinius šaukštelius druskos. Šiame tirpale laikiau pusvalandį medvilnines kojines ir išdžiovinau jas. Mama tokias sūrias kojines apsimaudavo ir vaikščiodavo visą dieną, o kartais su jomis ir naktį miegodavao. Kojines plaudavome ir vėl „sūdydavome“. Greitai mamos kojos pasidarė kaip jaunos mergaitės – venų išsiplėtimas dingo.

   

  T.Butuzova

   

  Pasivaikščiojimai sūriomis kojinėmis

  Tai padėjo atsikratyti kojų nykčių iššokusių kauliukų.

  Dviejuose litruose vandens ištirpinti 1 kg druskos, tame tirpale pamirkyti vilnones kojines, truputį išgręžti, apsiauti ir vaikščioti namuose, kol jos išdžius.

  Taip daryti, kol šitų kauliukų neliks.

   

  N.Aleksandrova, Maskva